ДУ “Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.ФІЛАТОВА НАМН України”
Академік В.П. Філатов
Поштаюк И.И.
Житомир
Безмерно благодарна доктору Наталье Павловне Грубник за лечение и внимание , за отлично проведенную операцию. Всему персоналу отделения.
Благодрана от всего сердца!
Мисацкий Герман Николаевич
Одесса
4 марта 2019г, отделение №5
Хочу выразить огромную благодарность ха хорошую работу хирургу Наталье Павловне и в целом институту Филатова.
Спасибо
Кузнецова Т.А.
Одесса
20 марта 2019г, отделение №1
От чистого сердца благодарна потрясающему коллективу 1го отделения за внимательное и доброе отношение, а именно заведующего отделом проф. Дмитриева С.К., зав. от. Лазарь Ю.М., лечащего врача Супрун А.А., старшая мед сестра Шиманович В.В., перевязочная мед сестра Маричева Л.Д., суточные сестры Шкуропат Е.А., Плахотнюк О.С., Шинкаленко О.А., Затула М.Н., Голопалосопенко Т.В., с/хоз Евдошенко Г.А., м/л мед. сестры Штельмах В.П., Иванчук С.Н., Ступак Т.В., раздачница Уетила Е.И. .
Прошу внести благодарность в личное дело каждому перечисленному.
Зимовец Г.П.
11 марта 2019г, отделение №1
Выражаю огромную благодарность своему лечащему доктору Лазарь Ю.М.
Доктор со стопроцентым знанием своего дела.
Огромное спасибо .
А также большое спасибо всему обслуживающему персоналу .
Заслуга в этом зав. отдела Дмитриева С.К.
Сачук Надія Петрівна
22 березня 2019р, відділення № 8
Щиро вдячна за тепле, людське , уважне відношення всього медперсоналу до мене. Особливо низький уклін Сафроненковій Ірині Олексіївні. Вона так як і всі інші лікарі Доктор з великої букви.
Дуже хороший і нижчий персонал.
Здоров'я, творчої наснаги і дальших успіхівна дрвгі, довгі роки життя
Капленко М.Ю.
22 березня 2019, відділення №8
Від щирого серця хочемо подякувати ввесь медичний персонал. Особливо подякувати лікарям : Спірко В.К., Цукановій І.В., Поляковій С.І., Карлюга І.А., Журавок Ю.О. за чуйне ставлення , за золоті руки, за доброту , за людянність та високий профессіоналізм. А також велике спасибі людям, які створюють чистоту і затишок санпрацівникам, а також працівникам кухні за гарні обіди.
Бажаю добра, щастя, здоров'я і всіх земних благ, нехай у них все буде добре , легко, удачно, своєасно і красиво.
З повагою пацієнка Капленко М.Ю. і всі пацієнти палати № 5.
Крахмалина Ирина Валентиновна
7 февраля 2019г, отделение № 8
В который раз с благодарностью всему коллективу отделения , особенно своему лечащему врачу Карлюге Ирине Анатольевне , мед. сестрам, санитаркам за добрые , отзывчивые сердца.
Спасибо огромное за отзывчивость, заботу и понимание.
Татьяне Матвеевне -спасибо за ваш трудоголизм и легкие ручки.
Спасибо вам, но хочется реже сюда попадать.
Чеботарь Лариса Анатольевна
Николаевская обл.
7 февраля 2019, отделение №8
выражаю искреннюю благодарность всему коллективу отделения за профессионализм , чуткость , внимание и понимание , особенно лечащим врачам Карлюге Ирине Анатольевне и Чеботареву Евгению Петровичу.
Также хочу сказать большое спасибо мед сестричкам отделения за ласковые руки и доброе сердце санитарочкам Надюще, Любе, Лилии Александровне, Оксане, Оле.
Желаю всем огромного здоровья, счастья и всех земных благ.
Троділова Є.П.
Тернопіль
7 лютого 2019, відділення №8
Щиро дякую колективу відділу №8 Хом'яковій О.В., Малецькому А.П., мололщому медичному персоналу , санітракам за чуйність, розуміння, професіоналізм і психологічну підтримку під час хвороби.
Зичу міцного здоров'я, успіхів, удачі і творчих звершень.
Триус Анна Анатоліївна
Білозір`я
13 лютого 2019, відділення № 4
Я Триус Анна Анатоліївна, мама Софійки Триус. Хочу висловити подяку янголам у білих халатах , всьому медперсоналу дитячої офтальмології. Ви всі даруєте надію, хороший настрій і життя , яке розділене на до і після. Ви переживаєте з пацієнтами їні проблеми. Завдяки Вашому відношенню моя дитина щаслива.
Велика подяка Світлані Альфредовні, Тетяні Анатоліївні та Олександру Юрійовичу. Нехай Ваші сім'ї та Ви не знаете горя та біди. Хай Ваші золоті руки не болять, а очі маюсть гострий зір. Велике дякую медсестрам. Здоров'я Вам і слухняних пацієнтів. Ще хотілося б сказати дякую молодшим медсестрам за чистоту в палатах і смачну їжу і те як вона подана. І дякуємо ст.медсестрі за доброту і чуйність.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »