ДУ “Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П.ФІЛАТОВА НАМН України”
Академік В.П. Філатов
Вдовий Сергей Сергеевич
г. Одесса
Отделение №4
Хочу от всего сердца поблагодарить Весь колектив 4-го отделения, лично поблагодарить Николая Николаевича, Галину Васильевну, старшую медсестру Анну и всех-всех!
Благодарю Всех ОГРОМНОЕ ЧЕЛОВЕЧЕСКОЕ СПАСИБО!!!
Благодаря Вашей усердной и кропотливой работе, благодаря Вашему профессионализму моя Мама снова сможет видеть!!! Это величайшее счастье для человека-видеть этот мир и Вы вернули моей Маме эту возможность. ОТ лица всей моей семьи выражаю огромную благодарность и уважение!!!
Наверное мне не хватит слов, что в полной мере передаст все эмоции, которые я испытываю, я ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ Вам благодарен!
Могу только пожелать Вам всяческих благ, творческих успехов в работе и огромного счастья. Вы делаете замечательное дело, важность которого невозможно переоценить СПАСИБО!!!
Беркун Галина Петровна
г. Одесса
Я Беркун Галина Петровна, хочу выразить большую благодарность Всему коллективу больницы им. Филатова за чуткость, понимание, уважительное отношение к больным. Медсестрам за их золотые руки, внимание. Работникам столовой за сочувствие к больным, за то, что всегда выполняли просьбы больных. Особенно хочу поблагодарить врача Асланову Веронику Сергеевну за золотую голову и руки, за понимание, чуткость, благородство. Благодаря Вашему штату я буду видеть, огромное спасибо Всему коллективу за их чуткое сердце.
Чудновська Аліна Анатоліївна
Кіровоградська обл., м. Мала Висла
грудень 2021 р., відділення №4

Я, Чудновська Аліна Анатоліївна, донька Березнюка Анатолія Ивановича. Моєму батькові робили операцію, відшарування сітківки з розривом. Операція пройшла успішно. Хочу висловити слова подяки Всему колективу відділення 4, за доброту, за пораду і співчуття, за професіоналізм. Хочу подякувати за золоті руки лікарям і надзвичайно високий рівень: Уманець М.М., Коган М.Б.. Також велике дякую Анне Олександрівні, завжди допомагала в тяжку хвилину. Всьому колективу бажаю здоров’я, щастя. Всім вам земних благ. Нехай помагає Вам у Ваших ділах Господь Бог і береже Всіх Вас від всякого зла, бід і невдач.
Турбаба Петр Сергеевич
г. Николаев
20 декабря 2021, отделение №4

Я, Турбаба Петр Сергеевич, прибыл с города Николаев для проведения операции на глазу. Врач Рудольф Эдуардович операцию провел успешно, я теперь вижу левым глазом. Особая ему благодарность. Благодарность коллективу отделения, за чуткое отношение к больным. На мой взгляд санитарное состояние отделения отличное. Пожелание коллективу дальше так держать.
Колесникова Наталія Миколаївна
Луганська область, м. Старобільск
Відділення № 7
Приємно вражена результативністю апаратного методу лікування (отримували фізіотерапевтичні послуги). В поєднанні з таблетованими ліками, маємо поки що,невеличке покращення зору. Спільно з нашим лікарем плануємо операцію. Відповідальність, вимогливість, обережність та акуратність в роботі з дітьми лікаря Троніної Світлани Альфредівни говорить про її високу кваліфікацію та великий досвід роботи, В нашому випадку з птозом. Дякую весь персонал відділення 7 за створення сприятливих умов для корекції зору моєї доньки з інвалідністю.
Сергіенко Ольга Іванівна
м. Ватурин
Щиро дякую Всім медпрацівникам 4 відділення за добре ставлення до пацієнтів. Особлива подяка Миколі Миколаевичу за успішно проведену операцію таза високий професіоналізм. Лікар від Бога. Дякую від усього серця за золоті руки.
Ще хочу висловити подяку моєму лікуючому лікарю Коган Михаїлу Борисовичу за професіоналізм, увагу, терпіння, людяність. Дякую медсестрі Чернецовій Анні за підтримку та теплі слова, за психологічне налаштування до операції та послеопераційного періоду, щастя, миру, здоров’я.
Братова Н.О.
декабрь2021 г., отделение № 4
От всей души благодарю весь коллектив 4 отделения за внимание, отзывчивость, профессионализм. С огромной благодарностью хочу отметить своего лечащего врача Аслановой В.С., которая своим отношением к больным дает надежду на выздоровление, за золотые руки, человеческое отношение, преданность своему любимому делу. Желаю Вам здоровья, счастья, удачи, терпения, любви большое спасибо что вы есть, мы нуждаемся в Вас. Низкий Вам поклон с уважением Братова Н.О.
Безуглая Янина Владимировна
г. Одесса
декабрь 2021 г., отделение № 4

От всего сердца признательна Веронике Сергеевне и Инес за такое чуткое ко мне отношение, мастерство и профессионализм. Очень благодарна за внимание к моим особым потребностям, я инвалид 2 группы. Обслуживающий персонал у вас очень ответственный в своей работе. Юлечка, Мариам, Людмила, Валентина, Кристина другие сестрички, как бальзам на душу. Столовой Татьяна и Лена очень внимательны. В палатах чисто и светло, мне сказали, что побывала на курорте. Всем желаю огромных благословений.
Кравчук Костянтин Васильович
м. Хмельницький
відділення № 2
Я Кравчук Костянтин Васильович, проходив лікування з захворюванням «кератит» з 22.09. по 06.10.2021 р., хочу від всієї сім’ї висловити подяку за прийняття на лікування без зайвих питань попри перевантаженість у відділенні. Дякую особистому лікарю Середі Е.В.- вона справжній професіонал! Лікування було зрозумілим і дієвим. Дякую зав. отд. Дрожжиной Г. И. за людське відношення до важкого з пацієнтів. Особлива подяка усім мед сестричкам,їх помічникам!
Усі Ви робите велику справу!
Здоров’я вам, вашім пацієнтам, вашім рідним!!!
Адамец П.М.
м. Здолбунів-Ровне.
відділення № 6
Всьому колективу 6го опікового відділення: лікарям, медсестрам,санітаркам, буфетчицям дякуємо за надану нам допомогу, чуйність та людяність. Особисто вдячні лікуючумо лікарю Костенко П.О., лікарю Шішковій Г.І. медичній сестрі Марії Миколаївні, мед. сестрі Ганні Миколаївні, сестрі господарці Надії Олександрівні, санітарці Людмилі Анатоліївні.
Всім зичимо міцного здоров’я, натхнення в роботі, великого терпіння, шани від людей.
Всім Вам бажаю благословення.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »